USŁUGI DEKARSKIE - DEKARZ WARSZAWA

Jacek Chmielowiec - PAPADACH jest firmą dekarską, działającą na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego. Świadczymy profesjonalne usługi dekarskie, specjalizujemy się w kryciu papami termozgrzewalnymi i remontach wszelkiego rodzaju pokryć dachowych, dachów zielonych, świetlików, kopuł.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem potwierdzonym licznymi realizacjami. Oferujemy najwyższej jakości usługi dekarskie. Odbiorcami naszych usług są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Kładziemy dachy na obiektach przemysłowych, takich jak restauracje czy hotele oraz na budynkach prywatnych - domach jednorodzinnych, garażach, altankach. W szerokiej gamie naszych usług dekarskich znajdziecie Państwo:
  • Krycie papą
  • Remontowanie i naprawa dachów
  • Malowanie dachów
  • Odśnieżanie dachów

Dysponujemy również fachową, wykwalifikowaną kadrą, która do każdego zadania podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy pomoc oraz miłe, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, a na wszystkie wykonane przez nas usługi dekarskie udzielamy wieloletniej gwarancji.

KŁADZIEMY DACHY NA LATA

Oferujemy między innymi krycie dachów papą termozgrzewalną, zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych. Wykonujemy także podbitki, wymieniamy stare pokrycia dachowe, montujemy okna dachowe, świetliki i kopuły. Kryjemy dachy niemal każdym produktem dostępnym na naszym rynku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - położymy bądź wyremontujemy dach wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, a efekt naszej pracy przetrwa długie lata. Jesteśmy przekonani, że nikt inny w Pruszkowie i Lublinie nie oferuje usług dekarskich tak wysokiej jakości. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych metod i technologii. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, specjalistyczne narzędzia oraz sprawdzone materiały, pochodzące od znanych dostawców.

Od lat dbamy o pozycję zaufanego wykonawcy w dziedzinie dekarstwa. Ambitnie pracujemy, by świadczyć usługi dekarskie najwyższej jakości, a każdy zadowolony klient to nasz prywatny sukces.

Oferujemy:

Od lat dbamy o pozycję zaufanego wykonawcy w dziedzinie dekarstwa. Ambitnie pracujemy, by świadczyć usługi dekarskie najwyższej jakości, a każdy zadowolony klient to nasz prywatny sukces.

JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI

Gwarantujemy, że wykonana przez nas praca przetrwa długie lata użytkowania. Oferujemy profesjonalne usługi dekarskie, korzystając z najlepszej jakości, sprawdzonych materiałów. Naszą specjalnością jest krycie papą, oraz naprawa dachów. Obszarem, na którym oferujemy nasze usługi jest województwo lubelskie/Lublin i województwo mazowieckie/Warszawa.